“Largimi i Pep e shkatërron kampionatin”, rikthehet Van Persi

Robin van Persi është një legjendë e kampionatit anglez të futbollit, pasi me fanellën e Arsenalit…

VIDEO: Ceremoni fantastike, Feyenoord ndalet për lamtumirën e legjendës Van Persi

Robin van Persi e ka mbyllur me futbollin e luajtur dhe sot kundër Den Haag luajti…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online