Browsing Tag

Valon Ethemi

Rrezikonte nga kartonët, Kukësi humb një titullar

Kukësi u mposht një ditë më parë nga Skënderbeu dhe verilindorët shpresojnë tani që Partizani të mos fitojë me Teutën në shtëpi. Kështu gara për titull do të ishte më e hapur. Gjithsesi ndeshja ka plot dhe takimi i radhës është pikërisht…

Rama shqetëson Cungun, Ethemi: Kukësi e ka grupin, por…

Situata te Kukësi nuk është e mirë në prag të ndeshjes me Skënderbeun. Verilindorët nuk do të kenë të gatshëm për takimin e radhës dyshen Cuculi-Rrumbullaku, pasi të dy këta futbollistë janë të dëmtuar. Rikuperimi i tyre është i pamundur,…