Browsing Tag

Vallejo

Reali e bleu 2 vite më parë dhe e prezantoi sot

Real Madridi ka prezantuar sot paradite afrimin e fundit në merkaton ekësaj vere, mbrojtësin Hezus Vajeho. Prezantimin e ka drejtuar presidenti Florentino Perez, i cili ka përshëndetur futbollistin e talentuar: “Ky ekip ka trajnerin më…