Browsing Tag

Usain

Video | Usain Bolt debuton në Australi, por çfarë zhgënjimi

Usain Bolt provoi dje për herë të parë të luajë në një ndeshje futbolli zyrtare. Xhamajkani u aktivizua së zëvendësues në miqësoren midis skuadrës “Central Coast Mariners” dhe klubit amator “Central Football Coast”. Bolt pati gjithsej 9…