Browsing Tag

Uendi Vecaj

Teuta bën pazar te Dinamo Zagreb, lëvizje e bujshme

Teuta i ka hedhur sytë nga talentet. Në Kosovë mori Roni Gashin dhe Florent Avdylin, kurse Laçit i “rrëmbeu” Sherif Kallakun. Nuk janë ndalur me kaq durrsakët, pasi nga Besëlidhja është afruar Seku Kamara, kurse nga Hajduku i Splitit Ardit…