Browsing Tag

Transferime

Firma e parë, Laçi transferon mbrojtësin e Shqipërisë U21

Laçi po kërkon të përforcohet dhe nga sot është pjesë e kurbinasit edhe një mbrojtës, i cili ka luajtur në Itali me grupmoshat dhe tanimë kërkon të hyjë në futbollin e rëndësishëm përmes Superiores dhe konkretisht me bardhezinjtë e drejtuar…

Lëvizjet më të çuditshme te merkatos së verës

Merkatoja e verës ka mbaruar dhe pothuajse të gjithë lojtarët e lirë kanë firmosur gjatë javës që sapo lamë pas. Transferimet e lojtarëve zakonisht ndjekin një rrjedhë logjike, por sigurisht ka dhe përjashtime. Gjatë muajve të fundit…