Browsing Tag

Torasa

Flamurtari me mungesa përballë Kukësit, Daja luan pa sulm

Situata te Flamurtari nuk duket aspak e mirë, si jashtë fushave të lojës, ashtu dhe brenda saj. Pika e marrë përballë Teutës u vlerësua si një rezultat pozitiv për skuadrën vlonjate, por ky rezultat pati dhe disa pasoja. Elton Kale u…

Torasa: Synojmë Europa Ligën, por e mendojmë dhe titullin

Agustin Torasa edhe pse nuk e gjeti rrugën e rrjetës ishte një lojtar që bëri mirë në ndeshjen ndaj Kukësit. Për “Supersport”, në emisionin “Gol pas Goli”, argjentinasi tregoi objektivat e skuadrës së tij, duke theksuar se edhe titulli…