Browsing Tag

Tony Kroos

Oferta e fundit nuk refuzohet dot, Reali befason Junajtid

Real Madrid nuk dëshiron ta humbasë garën për Pol Pogba. Francezi është objektivi i madh i klubit dhe fiksimi i trajnerit Zinedin Zidan. Sipas lajmeve të fundit që vijnë nga Spanja, “Los Blancos” po përgatisin një ofertë të parefuzueshme.…

Kros drejt largimit? Mesfushori gjerman shuan çdo dyshim

Toni Kros është një nga pikat më të forta të Realit të Madridit. Mesfushori gjerman ka qenë një lojtar deçiziv për fitimin e katër trofeve të Champions Ligës në pesë vitet e fundit. Gjermani ka formuar bashkë me Luka Modriç një nga dyshet…

Reali mendon shkëmbimin e bujshëm, Juventusi heziton

Në aksin Madrid-Torino po mendohet një shkëmbim i madh në mesin e fushës. Reali pëlqen shumë Miralem Pjaniç, mesfushorin boshnjak të bardhezinjve. Ai është një nga të preferuarit e Zidanit dhe Florentino Perez ka gati planin për të kënaqur…