Toliso rrëfen makthin: Kam kaluar 4 muaj si i burgosur

Mungesa e Korentin Tolisos është ndjerë jo pak të Bajerni. Mesfushori francez pësoi një dëmtim të…

Bajerni sakatohet, Hënes: Ndërhyrje prej të sëmurësh mendorë

Fitore, gola, zbavitje, por te Bajerni nuk ka shumë buzëqeshje. Triumfet e deritanishme janë një rutinë,…

Bajerni e konfirmon, mesfushori 7 muaj larg fushave

Listës së të dëmtuarve te Bajerni sapo i është shtuar dhe emri i mesfushorit francez Korentin…

Zyrtare, Bajerni blen yllin e Lionit

Bajerni i Mynihut ka blerë yllin e Lionit Korentin Toliso, për një shifër që vërtitet te…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online