Browsing Tag

tns

Dita e zezë e shqiptarëve, edhe Feronikelit i digjet ëndrra

Sot ka qenë një mbrëmje për t’u harruar për shqiptarët. Fillimisht, ishte Shkëndija e Tetovës që u eliminua nga Champions League, më pas u eliminua dhe sulmuesi Liridon Latifi dhe Tiraspoli i tij, ndërsa tani, radhën e kishte Feronikeli.…

Uellsianët kërkojnë goleadën: Ta vulosim kualifikimin

Feronikeli do të ndeshet të nesërmen me kampionët e Uellist “TNS” (The Neë Saints). Trajneri i skuadrës uellsiane Skot Roskou ka deklaruar para medieve lokale se shpreson që djemtë e tij të arrijnë ta mbyllin fatin e takimit që në takimin e…