“Urime i dashur Bajern”, festa e parakohshme dhe gafa e…Policisë!

Bajerni kishte mundësinë për të festuar titullin kampion, por nuk ia doli të fitonte kundër Laipcigut.…

VIDEO | Mallkimi i kuq vazhdon, Siti fiton titullin me përmbysje

Tifozët e Liverpulit filluan të besonin se mrekullia mund të ndodhte pas avantazhit të Brajtonit, por…

VIDEO: Plas festa në Amsterdam, Ajaksi është kampion!

Ajaksi ka lënë pas krahëve zhgënjimin e madh përballë Totenhemit, aty ku i iku nga duart…

“Plaga” e madhe e zikaltërve, ironi pafund nga tifozët e Juves

17 vite më parë Interi humbiste një titull që e kishte në xhep. Zikaltrit e drejtuar…

FOTO | Çmenduri në Argjentinë, tifozi feston titullin me gjyshin… e vdekur!

Pasioni i tifozëve për ekipin e zemrës është diçka e pashpjegueshme, ndërsa në Argjentinë janë unik…

“Liverpuli ka vetëm një mënyrë për të fituar titullin!”, një këshillë që gëzon… bavarezët!

Barazimi në derbin kundër Evertonit i kushtoi vendin e parë Liverpulit. Ekipi i Klopit u parakalua…

Historia “dënon” Liverpulin, ja çfarë mungon për titullin kampion!

Ekipi i Liverpulit po bën maksimumin për të fituar titullin kampion dhe për të rikthyer trofeun…

FOTO | Janë shkëputur ndjeshëm me kreun, Rexhinaldo: Unë besoj!

Sulmuesi i Kukësit, Rexhinaldo Faite shpeshherë merr vëmendje të madhe në media, pasi postimet e tij…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online