Takim në sytë e drejtuesve, paqe mes Gatuzos dhe Bakajokos?

Milani nuk ka humbur kohë dhe ka zbritur në fushë gjatë paradites së sotme. Palestër për…

Leonardo: Stop gjyqeve publike, Bakajoko gaboi dhe do paguajë

Milani u rikthye te fitorja duke mposhtur Bolonjën 2-1. Tre pikë jetike për kuqezinjtë e Gatuzos,…

Bakajoko kthehet në çështje, Milani merr vendimin drastik!

Çështja kryesore e dy ditëve të fundit te Milani ka qenë padyshim Timue Bakajoko. Francezi u…

Gatuzo dhe Inzagi zgjedhin “ushtarët”, tifozët e Lacios e teprojnë me koret raciste

Atmosfera e ndeshjes Milan-Lacio është rritur ndjeshëm. Për të rritur temperaturat kanë menduar ultrasit lacialë. Pasi…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online