Browsing Tag

Tiago Silva

Tiago Silva: Tifozë na falni, e njëjta gjë i ndodhi Realit

Kapiteni i PSG-së e kishte të vështirë për të gjetur fjalët para kamerave pas eliminimit nga Champions. Gjëja e parë që braziliani bëri ishte t’u kërkonte falje tifozëve të Parisit, ndërsa e cilësoi të turpshme atë çfarë ndodhi. “E…

“Viktima” është Tiago Silva, hajdutët bëjnë bingo!

Shtëpitë e futbollistëve janë një gjah i preferuar për hajdutët profesionistë, sidomos në rastet kur ata luajnë në transfertë, por dhe në shtëpi. Shumë prej tyre kanë rënë viktimë e vjedhjeve, ndërsa i fundit që e ka pësuar është Tiago…