Browsing Tag

Tiago Alkantara

Nejmar, një rinovim dhe një dëshirë: shumë lëvizje te PSG

PSG nuk ka arritur ende të jetë konkurruese në Evropë dhe do të tentojë përsëri. Parizienët akoma nuk i kanë kapur gjysëmfinalet e Champions në epokën “Al-Kelaifi”. Ndërhyrjet në merkato shihen si diçka tepër e nevojshme, por është UEFA me…

Bajerni e konfirmon, mesfushori ka këputur ligamentet

Bajernit i Mynihut ka konfirmuar ditën e sotme gradën e dëmtimit të mesfushorit spanjoll Tiago Alkantara.  Futbollisti 27-vjeçar ka pësuar një këputje të ligamenteve në kyçin e këmbës pas një ndërhyrje të ashpër nga një lojtar i Rëding…