Browsing Tag

Thohir

Tohir sqaron tifozët: Ja pse ua shita Interin kinezëve

Erik Tohir është akoma president i Interit, por prej dy vitesh indoneziani nuk është më aksionari maxhoritar. Biznesmeni nga azia ishte në krye të klubit në një ndër periudhat më të vështira të skuadrës zikaltër. Tranzicioni Morati-Tohir…

Tohir: Nuk kam kohë për Interin, dua të largohem

Erik Tohir dhe Interi: një dashuri që nuk u bë kurrë realitet dhe tashmë divorci është pranë. Vetë presidenti zikaltër, duke folur në një gazetë në Indonezi, zbulon se është gati të shesë dhe 30% të aksioneve të klubit, që i kanë mbetur.…