Browsing Tag

Thierry Henry

Henri rikthehet si trajner, do të drejtojë ish-ekipin e tij

Tierri Henri do të rikthehet përsëri si trajner. Pas aventurës së parë me Monakon, që ishte një dështim i plotë, francezi do ta provojë në Amerikën e largët tashmë. Nju Jork Red Bulls e kanë kërkuar me ngulm ish-lojtarin e tyre dhe në ditët…