Kepa, De Rosi, Baloteli dhe Tevez: Zëvendësimet më të çuditshme në futboll

Në qendër të mediave sportive në të gjithë botën, është i riu Kepa Arrizabalaga. Portieri i…

Transferta më e vështirë dhe puna me Konten e Alegrin, Paratiçi zbulon gjithçka

Drejtori sportiv i Juventusit, Daniele Paratiçi, ka dhënë një intervistë të gjatë për “Sky Sports”, ku…

Tevez: Ronaldo i fiksuar, Mesin s’e kam parë kurrë të punojë në palestër

Karlos Tevez i njeh mirë të dy yjet më të mëdhenj të botës së futbollit. Kristiano…

Tevez i heq vizë futbollit kinez: Nuk bëhen as për 50 vjet!

Karlos Tevez është futbollisti më i paguar në botë falë klubit kinez Shanghai Shenhua, por kjo…

Merr 40 milionë dhe nuk merr mundimin as të vrapojë!

Nëse e keni harruar, futbollisti më i paguar në botë është Karlos Tevez. Argjentinasi merr 40…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online