Browsing Tag

Superkupa e Shqiperise

Nga finalja në finale, si kanë ndryshuar Laçi dhe Skënderbeu!

Sot, ora 19:45, e treta herë që Skënderbeu dhe Laçi përballen në finalen e Superkupës së Shqipërisë. Të dyja skuadrat kanë triumfuar nga një herë pas gjuajtjes së penalltive dhe tanimë do luftojnë sërish për këtë trofe. Ndryshimet në ekipe…