Browsing Tag

superiore statike

Gjici “tym”, përgatit spastrimin në rast dështimi

Safet Gjici, me të drejtë, është i zhgënjyer pas dy ndeshjeve kundër Valetës. Në fakt, Kukësi u kualifikua dhe ky është lajm fantastik për presidentin verilindor, i cili gjithsesi nuk e kapërdin faktin që ekipi i tij të vuajë në Shkodër e…