Browsing Tag

Suad Lici

“Morëm trajnerin e duhur”, Jonuz firmos dhe prezantohet

Vllaznia ka nisur nga puna dhe lëvizja kryesore ishte ajo e zgjedhjes së trajnerit të ri. Mirsad Jonuz, trajneri i njohur që ka drejtuar edhe përfaqësuesen e Maqedonisë së Veriut, sot ka mbërritur në Shkodër dhe ka nënshkruar kontratën që e…

Mesazh për Suad Licin: Kujdes, nuk bëhen qoka me Vllazninë!

Vllaznia është në ajër. Ende nuk dihet se kush do të jetë trajneri, me Agim Canajn që është në pritje të një telefonate të drejtuesve. Kuqeblutë pak ditë më parë kanë prezantuar dy afrimet e para, mbrojtësin Dajan Shehi dhe mesfushorin…

Largimi i Likës dhe pasuesi, Suad Lici sqaron gjithçka

Hasan Lika e ka mbyllur me Vllazninë dhe për largimin e tij ka folur edhe administratori Suad Lici. Për SportEkspres.com ai u shpreh se ka qenë një periudhë shumë e mirë me Hasan Likën në pankinën e Vllaznisë, ndaj edhe e falënderojnë për…

Projektohen drejtuesit e rinj të Vllaznisë

Kuqeblutë kanë gati drejtuesit e rinj. Pas një periudhe të gjatë pauze, pritet të jenë bëhen lëvizjet e para. Që prej ndeshjes së fundit me Skënderbeun, futbollistët janë tërësisht pushim, por më e keqja është se asnjëri prej tyre nuk ka as…