Fundi i një epoke, Milani dhe Interi marrin vendimin për stadiumin

Stadiumi “San Siro” do të shembet. Një prej tempujve më të rëndësishëm të futbollit italian dhe…

VIDEO | Abrashi me stadium të ri, Fraiburgu prezanton projektin modern

Klubi i Fraiburgut është gati të investojë në stadiumin e ri. Klubi gjerman, pjesë e së…

Çudia: më shumë shpenzime për punëtorët e stadiumit, sesa për lojtarët!

Totenhemi ka vendosur të përshpejtojë punimet e stadiumit të ri dhe diçka e tillë po i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online