Browsing Tag

special one

E ardhmja e Murinjos: Deri tani kam refuzuar tre oferta!

Trajneri portugez, Zhoze Murinjo ka qenë i pranishëm në studion e “beIn Sport”, aty ku po punon për momentin si analist. Shpeshherë në qendër të vëmendjes, tekniku portugez është shumë i njohur në botën e futbollit dhe fjalët e tij përbëjnë…