VIDEO | Soue dopietë në ndeshjen e çmendur, ekipi me 9 lojtarë e eliminon

Ish-sulmuesi i Skënderbeut, Ali Soue, ka qenë pjesë i një ndeshje të çmendur në gjysmëfinalen e…

Skënderbeu, Partizani dhe ekipi i preferuar: Soue hapet në “Instagram”

Ali Soue është konsideruar si një prej sulmuesve më të mirë që ka ardhur ndonjëherë në…

Shehi luan ndeshjen e fundit, Soue do të jetë në fushë

Kapiteni kërkon ta mbyllë në mënyrën më të bukur të mundshme karrierën e tij fantastike. Sulmuesi…

Soue gëzon korçarët: Te Skënderbeu gjithçka perfekte, vetëm ndonjë ofertë super më largon

Sulmuesi kryesor i korçarëve, Ali Soue, thekson se fakti që në vazhdim nuk do të ketë…

Salihi-Pejiç, hija që rëndon dhe sot

Jurgen Zela Pero Pejiç dhe Hamdi Salihi, ose ndryshe “një thes me gola”. Kroati Pejiç dhe…

Befasia e Skënderbeut, Soue menjëherë titullar

Ka vetëm pak ditë në Shqipëri, por Ali Soue ka bindur trajnerin Ilir Daja. Sulmuesi nga…

8 mijë euro në muaj për Soue, Skënderbeu kompleton sulmin

Futbollisti nga Gambia vjen të mërkurën dhe do të jetë gati për ndeshjen e kthimit ndaj…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online