Browsing Tag

Sinisa Mihajloviç

Shkak sëmundja misterioze, Mihajloviç ikën nga Bolonja

Sinisha Mihajloviç e mbyll me Bolonjan dhe kjo për shkak se trajneri serb ka probleme shëndetësore, madje siç raportojnë mediat në Itali, ato janë serioze. Ish-mesfushori i Interit është shtruar në spital për shkak të një sëmundjeje që i…