Takim me dy idhuj kuqezinj, talenti i Fiorentinës tregon emocionet

Mesfushori shqiptar i Fiorentinës Erald Lakti pati shansin të takonte Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin në…

Mustafi lë Arsenalin, mbrojtësi me ekip të ri!

Shkodran Mustafi duket se do të nisë një aventurë të re, me mbrojtësin që do të…

“Mustafi gaboi sërish? Aspak surprizë, ai është një rrëmujë e madhe!”

Shkodran Mustafi u transferua në vitin 2016 nga Valencia tek Arsenali për shumën e 35 milionë…

Video e Mustafit bën xhiron e botës, mbrojtësi dhuron spektakël

Një video e Shkodran Mustafit është bërë shumë e famshme në rrjetet sociale. Mbrojtësi nga Gostivari…

Gallatë pa limit, video e Mustafit bëhet hit në internet

Shkodran Mustafi nuk shquhet për aftësitë e tij teknike. Mbrojtësi i Arsenalit ka fituar një popullaritet…

Mustafi drejt Turqisë, 25 milionë euro për Arsenalin

Shkodran Mustafi është pranë largimit nga Arsenali. Lajmet që vijnë nga Turqia konfirmojnë interesimin e Gallatasarajt…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online