Browsing Tag

Shkodran Mustafi

Mustafi lë Arsenalin, mbrojtësi me ekip të ri!

Shkodran Mustafi duket se do të nisë një aventurë të re, me mbrojtësin që do të largohet nga Arsenali për të vijuar karrierën e tij në Turqi me Fenerbaçen. Sipas mediave angleze gjithçka është e kryer tashmë dhe priten vetëm detajet e…

Gallatë pa limit, video e Mustafit bëhet hit në internet

Shkodran Mustafi nuk shquhet për aftësitë e tij teknike. Mbrojtësi i Arsenalit ka fituar një popullaritet te tifozët e “topçinjve”, por jo gjithmonë për mirë. Një fans i lojtarit ka krijuar një video ku ka përmbledhur pothuajse çdo gafë…

Mustafi drejt Turqisë, 25 milionë euro për Arsenalin

Shkodran Mustafi është pranë largimit nga Arsenali. Lajmet që vijnë nga Turqia konfirmojnë interesimin e Gallatasarajt për mbrojtësin 26-vjeçar. Siç citon “Fanatik”, kampionët në fuqi të Turqisë kërkojnë shërbimet e mbrojtësit me…