Browsing Tag

Shinji Monaco

Monako e pangopur, tjetër goditje e bujshme e francezve

Monako godet përsëri në merkato. Francezët, duket se nuk janë mjaftuar me blerjen e emrave si Fabregas, Naldo, Vankër, apo dhe Gelson Martins, teksa së fundmi po mbyllin tratativat dhe për transferimin e Shinji Kagauës. Lojtari japonez,…