Browsing Tag

san siro

Ironia e fatit, “San Siro” shtëpi edhe për Atalantën

Ekipi i Atalanta do të luajë ndeshjet e Champions në “San Siro’’. Ata do të zhvendosen në stadiumin mitik, për shkak rikonstruksioni të “Gewiss Stadium’’. Arena ku zhvillon ndeshjet në shtëpi ekipi bergamask ka një numër ulësesh relativisht…

Milan dhe Inter me shtëpi të re, bashkia jep “OK”

Për skuadrat e qytetit të Milanos, që ndajnë te njëjtin stadium, sot ka ardhur një lajm i mirë. Milan e Inter do të kenë tashme nje “shtëpi” të restauruar. Skuadrat së bashku me firmën përgjegjëse për mirëmbajtjen e stadiumit, në…