VIDEO | “Bisha” Jokiç kualifikon Nuggets, Leonard udhëheq Raptors

Denver Nuggets është skuadra e fundit që siguron kalimin në gjysmëfinale të Konferencës së Perëndimit dhe…

VIDEO | Rekordmeni Jokiç nuk mjafton, Spurs vendosin baraspeshën

San Antonio Spurs-Denver Nuggets ishte një nga çiftet më interesante në serie Play-off në NBA dhe…

VIDEO | Warriors dominues, 76ers dhe Spurs përmbysin

Golden State Warriors ka rimarrë kryesimin në serinë e ndeshjeve “play-off”, pasi ka fituar 105-132 ndeshjen…

VIDEO | NBA: Warriors fluturojnë me Curry, befasohen Raptors

Golden State Warriors e nisin mbarë pjesën më të bukur të garës në NBA. Tashmë po…

Raptors e Bucks nuk ndalen, feston San Antonio Spurs

Giannis Antetokounmpo (34 pikë, 5 asiste, 9 rikuperime) dhe Khris Middleton (39 pikë, 5 asiste, 9…

VIDEO | Devin Booker mund i vetëm Warriors, Spurs “kafshojnë” Bucks

Devin Booker ka marrë skenën, pasi arriti të befasojë Golden State Warriors. Ai shënoi 37 pikë,…

Lakers e James nuk shohin dritë, Spurs e Celtics marshojnë

Los Angeles Lakers dhe LeBron James nuk kanë çfarë bëjnë përballë makinerisë Denver Nuggets, që iu…

Lakers pikiatë, Bucks befasohen nga Suns. Spurs thyejnë Nuggets

Phoenix Suns ka befasuar Milwaukee Bucks me rezultatin 114-105, edhe me Giannis Antetokounmpo (21 pikë, 6…

VIDEO | Spurs triumfon në ndeshjen rekord, Nuggets “shtypin” Clippers

Sytë në Teksas, aty ku për të parën herë këtë sezon u shënuan më shumë se…

“Mos e kruaj me James Harden”, përulen Warriors! Spurs “çmontojnë” Raptors

Golden State Warriors dhe Toronto Raptors janë thyer. Kampionët në fuqi e kanë pësuar përballë të…

Toronto nuk përmbahet, sukses dhe për Spurs e Houston

Toronto ka regjistruar suksesin e 22-të këtë edicion duke triumfuar ndaj Los Angeles Clippers në transfertë…

Bucks tregojnë “muskujt” ndaj Raptors, triumfojnë Spurs

Toronto Raptors ka ngecur ndaj Milwaukee Bucks, duke pësuar humbjen e shtatë sezonale me rezultatin 99-104.…

Warriors “të vegjël” para James Harden, Nuggets rikthehet te fitorja

Moment jo për Golden State Warriors. Kampionët në fuqi janë mundur nga Houston Rockets 107-86, në…

Spektakël në NBA: Warriors marshojnë, Derrick Rose rekord dhe fitore e James

Golden State Warriors ka regjistruar fitoren e tetë. Kampionët në fuqi thyen 131-121 New Orleans Pelicans…

Thompson rekord me Warriors, James nuk i shpëton dot “Lakers”-at

Marshojnë kampionët në fuqi. Golden State Warriors kanë mposhtur Chicago Bulls 124-149 dhe është thyer një…

Milwaukee Bucks si tank, LeBron James ndalet nga “Spurs”-at

Milwaukee Bucks nuk ndalen: gjashtë ndeshje, gjashtë fitore. “Viktima” e radhës ishte Orlando Magic, që e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online