De Biazi i pafat, Lotito i beson ish-trajnerit të Italisë

Ish-trajneri i përfaqësueses së Shqipërisë, Xhani De Biazi, ishte një ndër kandidatët për të marrë rolin…

Çudia e Lotitos, ujë e sheqer portierit dhe… mrekulli!

Salernitana ia doli mbanë të mbijetojë në Serinë B, duke mundur me 11-metërsha Venecian, pas barazisë…

Venecia e pafat, 11-metërshat mbajnë në Serie B Salernitanën

Venecia nuk ia doli të përmbyste Salernitanën në ndeshjen “Play-Out” të Serie B. Skuadra e drejtuar…

Gjykata e Lacios i jep të drejtë Foxhias, Serie B në kaos

Përjashtimi i Palermos dhe rrëzimi në Serie C bëri që të ketë disa ndryshime në verdiktet…

Panuçi pranë rikthimit në Serie B, konkurrencë për stolin me Nestën

Kristian Panuçi mund të rikthehet të trajnojë një ekip të Serie B gjatë vitit të ardhshëm.…

Memolla me ekip të ri, largohet nga Hajduku dhe zgjedh Italinë

Hysen Memolla është lojtari më i ri i Salernitanës. Mbrojtësi kuqezi është transferuar sot te skuadra…

Memolla drejt zyrtarizimit, e bind një klub italian

Hysen Memolla ka pasur probleme në Kroaci, pasi Hajduku i Splitit e noxir jashtë planeve dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online