Të pathënat e Kalderon: Higuain-Ronaldo i bleva unë, Perez nuk donte!

Roman Kalderon ishte presidenti i Realit të Madridit gjatë viteve 2006-2009, për të dhënë dorëheqjen në…

Mungesa e akordit me Realin, Kalderon: Konte pretendonte shumë, më mirë kështu

U fol për një kalim të Antonio Kontes në stolin e Realit të Madridit, pas shkarkimi…

Kritikat e ish-presidentit: Perez i aftë për ura dhe tunele, jo për futboll!

Reali i Madridit po përjeton një periudhë aspak pozitive. Largimi i Kristiano Ronaldos ka krijuar boshllëqe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online