Browsing Tag

Roger Junio

Kukësi në Ohër, “dezerton” një nga sulmuesit

Kukësi është zhvendosur një ditë më parë në Ohër, aty ku do të përgatitet për ndeshjen e parë kundër hungarezëve të Debrecen. Të shtunën ekipi verilindor me shumë mundësi do të zhvillojë edhe një miqësore të fundit, sërish me Laçin dhe këtë…

Roxher e mbyll me Kastriotin, Kukësi ekipi i ri?

Kastrioti sezonin e ardhshëm do të garojë në Kategorinë e Parë dhe normalisht një pjesë e lojtarëve që e mbyllën kampionatin me krutanët do të largohen. Njëri prej tyre është edhe braziliani Roxher Xhunio, i cili ia doli të shënonte 10 gola…