Browsing Tag

Robert Levandovski

4 sherre në 4 vite, Levandovski mban rekord te Bajerni

Shpesh thuhet se një skuadër është si një familje, mirëpo si në çdo familje nuk mund të mungojnë situatat e tensionuara dhe sherret. Një i tillë ndodhi në seancën e djeshme stërvitore të Bajernit të Mynihut, ku protagonistë ishin Kingsli…

E ardhmja e Levandovskit, tani mos kini më asnjë dyshim!

Real Madrid apo Çelsi? Ky ishte diskutimi i bërë gjatë verës për të ardhmen  e Robert Levandoskit. Sulmuesi polak pati probleme me Bajernin e Mynihut, por më pas gjithçka u sheshua dhe goleadori mbeti në Gjermani. Jo vetëm kaq, por…

Hënes mbyll derën: Levandovksi ta harrojë largimin!

Nëse për Boateng Bajerni është dakord për ta shitur nëse paguhen 50 milionë euro, ndryshon puna kur bëhet fjalë për Robert Levandovskin. Uli Hënes as që ka ndërmend të dëgjojë pretendimet e polakut, i cili kërkon të kalojë te Reali i…