VIDEO | Përmbysje mbijetese, Kastrioti shtang Kukësin

Kastrioti ka marrë një fitore jetike 2-1 përballë Kukësit, duke përmbysur në pjesën e dytë golin…

Licencimi i “Redi Malokut”, FSHF del me njoftim

Kastrioti do t’i luajë ndeshjet si pritës në stadiumin “Redi Maloku” të Fushë-Krujës, ndërkohë që klubi…

Shtëpia e re e Kastriotit, plotësohet edhe një kërkesë

Kastrioti është rikthyer në Superiore dhe momentalisht krutanët janë zhvendosur në Bullgari, ku po zhvillojnë fazën…

Kastrioti gjen stadium për Superioren, FSHF jep “OK”-in

Në Krujë nuk kanë nisur ende punimet në stadium, çka ka bërë që krutanët të kërkojnë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online