Browsing Tag

Rabbiot

Rabiot ka “kartën” fituese, PSG në udhëkryq

Adrien Rabiot ka një dëshirë dhe këtë ua ka shprehur edhe drejtuesve të PSG. Më parë të njëjtën gjë pat bërë edhe Marko Verrati, por mesfushorin italian e "blinduan" me një kontratë me terma mjaft të larta në aspektin financiar. Dëshira e…