Browsing Tag

Qatip Osmani

Osmani dhe Alimi: E kemi kaluar traumën, gati për Sherifin

Shkëndija e Tetovës po bëhet gati për ndeshjen me Sherifin e Tiraspolit, ndërkohë që sot kanë dalë para mediave trajneri Qatip Osmani dhe kapiteni Armend Alimi. Fillimisht ishte tekniku ai që foli për situatën në ekipin e tij.  “I kemi…