VIDEO | Dueli mes shqiptarëve, Latifi ndëshkon Bazelin me supergol

Bazeli dhe Akademia Pushkash kanë zhvilluar dje një ndeshje miqësore përballë njëra-tjetrës, një sfidë që i…

VIDEO | Latifi gjen golin në ndeshjen e kupës, merr fund pritja 3 mujore  

Liridon Latifi është rikthyer të shënojë pas më shumë se tre muajsh pritje. Ish-sulmuesi i Skënderbeut…

VIDEO | Shoku i Latifit shënon supergol, befason portierin nga 60 metra

Liridon Latifi nuk po kalon një moment të mirë në Hungari, teksa prej katër sfidash nuk…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online