Browsing Tag

Prenci

Godet Llapi, firmosin dy “ish” të Superiores

Klubi i Llapit ka zyrtarizuar dy afrimet e para të merkatos dimërore. Skuadra nga Podujeva ka siguruar firmat e qendërmbrojtësit Ergys Prençi dhe mesfushorit të krahut Flamur Bajrami. Prençi së fundmi ka luajtur me Lushnjën, ndërsa më…

Prençi: Lushnjën e zgjodha sepse dua të luaj rregullisht

Mbrojtësi dibran pohon se me skuadrën myzeqare mund të luajë rregullisht dhe dëshiron të japë kontributin e tij për të mirën e saj  Arjan Likja Trajneri Bano ka kompletuar mbrojtjen me afrimin e dibranit Elvis Prençi, i cili tashmë…