Browsing Tag

premier

Xhaka: Sebajos lojtar klas, krenar që jam kapiten i Arsenalit

Granit Xhaka me shumë gjasa do të jetë lideri kryesor i Arsenalit këtë sezon, me mesfushorin me origjinë shqiptare që i është besuar shiriti i kapitenit. Koshielni mund të quhet i larguar, pas zënkave me klubin dhe shiriti do t’i kalojë me…