Kutrone flet si “ujk”: Do të kapërcej çdo sfidë në Premier!

Sulmuesi italian, Patrik Kutrone, u largua nga Milani dhe firmosi për katër vite me Ulvs. Pas…

Xhaka: Sebajos lojtar klas, krenar që jam kapiten i Arsenalit

Granit Xhaka me shumë gjasa do të jetë lideri kryesor i Arsenalit këtë sezon, me mesfushorin…

Ofertë 70 mln euro dhe Pogba drejt Madridit, Junajtid me mesfushor të ri

Pol Pogba te Reali i Madridit është thjesht çështje orësh. Francezi do t’i bashkohet trajnerit Zinedin…

Rritja e pabesueshme e Ulvs, rivalizojnë me “Big”-ët për firmën e Diaz

Ulvërhampton Uandërers vazhdon të impresionojë jo vetëm në fushën e lojës, por dhe në merkato. Çfarë…

Bejl i padëshiruar, projektohet rikthimi i madh në Premier Ligë

Zinedin Zidan nuk e dëshiron më Bejl. Uellsiani nuk është në planet e trajnerit francez dhe…

VIDEO | “Vetëvrasje” e Totenhemit, Liverpuli gati të “arratiset”

Totenhemi ka befasuar duke u mundur me përmbysje në “Wembley” nga Uolverhempton me rezultatin 3 –…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online