Browsing Tag

Premier Ligë

Gjigantët anglezë në fushë, nis “gjuetia” ndaj Çelsit

Pushimeve u erdhi fundi dhe që nga sonte në mbrëmje Premier liga rikthehet përsëri, duke premtuar një sezon më spektakolar se kurrë. Futbolli elitar në ishull do të startojë me takimin mes Arsenalit dhe Lester Sitit, teksa vetëm 4 ditë më…