11 vite vuajtje në transfertat e Anglisë, Van Persi rrëfen makthin dhe çlirimin

Robin Van Persi u rikthye tek ekipi i Fejnordit në janarin e vitit të kaluar, aty…

Festoi Krishtlindjen me kokainë, lojtari i Premier Ligës rrezikon shumë

Futbolli anglez nuk pushon fare gjatë periudhës së festave, por kjo gjë nuk i pengon futbollistët…

Gjigantët anglezë në fushë, nis “gjuetia” ndaj Çelsit

Pushimeve u erdhi fundi dhe që nga sonte në mbrëmje Premier liga rikthehet përsëri, duke premtuar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online