Browsing Tag

Pol Pogba

Bomba e Junajtid, ikën kampioni i botës?

Ronaldo te Juventus ka bërë bujë, por merkato e kësaj vere pritet që të ketë të tjera goditje të rëndësishme dhe bardhezinjtë pritet që të jenë sërish protagonistë me një rikthim të bujshëm. Fjalë ka pasur prej kohësh, por tanimë gjërat po…