Browsing Tag

pleshti

Mesi feston 15 vite si katalanas, sa rekorde për “Pleshtin”

Lionel Mesi është padiskutim një nga lojtarët më të mirë të gjitha kohërave dhe me skuadrën e Barcelonës, ka fituar gjithçka. “Pleshti” argjentinas ka kaluar një jetë te katalanasit, që kur la Argjentinën e tij në vitin 2000. Pas katër…