Lillard-CJ McCollum udhëheqin Blazers, 76ers shkërmoqin Raptors

Philadelphia 76ers ka fituar me Toronto Raptors 112-101 dhe ka vendosur baraspeshën në ndeshjen e 6…

VIDEO | Raptors “dajak” 76ers, Jokiç-Millsap thyejnë Blazers

Toronto Raptors dhe Denver Nuggets kanë triumfuar, duke marrë kryesimin pas ndeshjeve të pesta të gjysmëfinaleve…

VIDEO | Leonard nderon Raptors, Nuggets rikthen baraspeshën

Toronto Raptors dhe Denver Nuggets kanë triumfuar në ndeshjet e katërta dhe kanë vendosur balancën. Kanadezët…

VIDEO | Super Jokiç thyen edhe Blazers, hakmerren 76ers

Toronto Raptors është thyer në takimin e dytë me Philadelphia 76ers. Rezultati i përgjithshëm i takimit…

VIDEO | “Bisha” Jokiç kualifikon Nuggets, Leonard udhëheq Raptors

Denver Nuggets është skuadra e fundit që siguron kalimin në gjysmëfinale të Konferencës së Perëndimit dhe…

VIDEO | Warriors dominues, 76ers dhe Spurs përmbysin

Golden State Warriors ka rimarrë kryesimin në serinë e ndeshjeve “play-off”, pasi ka fituar 105-132 ndeshjen…

VIDEO | Habisin Warriors, Clippers regjistrojnë përmbysjen rekord

Golden State Warriors e ka marrë mesazhin, ndaj Los Angeles Clippers nuk do të jetë edhe…

VIDEO | Hap fals i Milwaukee Bucks, triumfojnë 76ers

Milwaukee Bucks është mposhtur nga Brooklyn Nets me rezultatin 128-133, në një ndeshje ku mungoi Giannis…

Giannis përbindësh, Warriors kursehen ndaj Lakers

Sezoni i Los Angeles Lakers ka përfunduar dhe kjo periudhë shërben vetëm për të evidentuar ndonjë…

VIDEO | Mavericks “zhdëpin” Warriors, rrëshqasin Celtics dhe 76ers

Golden State Warriors janë thyer nga Dallas Mavericks 91-126. Pa Stephen Curry, kampionët në fuqi u…

Jokiç nuk mjafton për Nuggets, fenomenali Embiid nderon 76ers

Denver Nuggets kanë pësuar humbjen e tretë sezonale. Dy pikët e Levert (17 pikë, 5 asiste,…

NBA | Boston rekord historik, Milwaukee Bucks regjistron humbjen e parë

Vijon kampionati i NBA, teksa janë luajtur dhe gjatë takime të tjera. Mbi të gjitha ka…

Denver dhe Pelicans janë super, Griffin udhëheq Pistons

Denver Nuggets vijojnë serinë e fitoreve në NBA. Këtë herë kanë mposhtur Sacramento Kings në shtëpi…

VIDEO | Curry e Durant udhëheqin kampionët, Boston bën detyrën

Ka nisur magjia e NBA. Dy ndeshjet e para janë luajtur në orët e para të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online