Browsing Tag

Petrit Hazbiu

Egnatia sfidë politikës, Hazbiu: Nuk presim më gjatë!

Egnatia ka marrë pushimet që nga mbyllja e kampionatit. Sinjalet për riorganizimin e skuadrës kanë munguar, kushtëzuar kjo edhe nga administrimi bashkiak i klubit. Deri më tani është larguar mbrojtësi lushnjar Ledion Ruço, ndërkohë që…

Egnatia në ajër? Hazbiu: E kemi bazën e ekipit dhe financat

Egnatia po kalon një moment qetësie. Zyrtarisht nga kjo skuadër janë larguar vetëm dy mesfushorë, 20-vjeçarët Helgo Gumeni e Daniel Karepi. Për SportEkspres.com, shefi i klubit rrogozhinas ,Petrit Hazbiu, deklaron se situata politike nuk ka…