Browsing Tag

Perin

Vuloset fati i Perin, merr avionin për në Portugali

Rikthimi i Bufon te Juventusi ka gëzuar shumë tifozës të Juventusit. Megjithatë, ka dhe palë të dëmtuara nga kjo lëvizje e papritur. Portieri 26-vjeçar nuk ka zgjidhje tjetër përveç se të largohet nga kampionët e Italisë pas vetëm një viti…

Milani reagon, gati pasuesi i Donarumës

Donaruma refuzon rinovimin dhe kërkon të largohet? Asnjë problem, fundja Milani në histori nuk ka truumfuar falë portierëve, mjafton të kujtohet Sebastiano Rosi, titullar te Milani i Sakit dhe Kapelos, por asnjëherë nuk u bë i rëndësishëm…