Browsing Tag

Paredes

PSG me sytë nga Rusia, gati çeku 35 milionë eurosh

Te klubi i PSG-së po nxitohen për të përforcuar repartin e mesfushën. Në janar nga kampionët e Francës pritet të largohen Rabio dhe Diarra, ndërsa trajneri Tomas Tuhel e di mjaft mirë se për të përmbushur objektivin madhor të fitimit të…

Roma i shet të gjithë, ikën edhe Paredes

Shitja e qendërmbrojtësit Rydiger te Çelsi ka zemëruar pa masë tifozerinë e Romës, aq sa sot në qytet e rrjete sociale mbizotëronte parulla: "Po sot, cilin do shisni?". U tha, u bë: Paredes është transferuar zyrtarisht te Zeniti për 23…

Roma vetëm shet, Zeniti i merr dy lojtarë

Mungon vetëm zyrtarizimi, por ai është çështje ditësh: pas Mohamed Salah te Liverpuli, Roma ka shitur orët e fundit edhe dy lojtarë të rëndësishëm, Manolas e Paredes. Klubi që i ka blerë është Zeniti, që ka mbyllur marrëveshjen për 45…