Browsing Tag

palacio

Atalanta e fiksuar pas interistëve, rrëmben dy ish-zikaltër!

Atalanta po vijon përgatitjet për sezonin e ri, ku do të luajë për herë të parë në histori në UEFA Champions League. Merkatoja ka nisur aktive për bergamaskët, të cilët kanë siguruar shërbimet e Luis Muriel dhe duket se kanë gati edhe dy…