Browsing Tag

Pablo Alkaser

Alkaser drejt Dortmundit, zbulohen shifrat e marrëveshjes

Pako Alkaser është pranë kalimit te Borusia e Dortmundit. Gjithçka do të zyrtarizohet ditën e hënë dhe gjermanët kanë arritur akordin me Barcelonën për huazimit me të drejtë blerje të sulmuesit. Siç citon “Bild”, Dortmund do të paguajë…