Browsing Tag

Olimpico

Tare sulmon tifozët: Çfarë turpi, kjo Lacio meriton më shumë!

Një gol i Ben Jeder i dhuroi fitoren Seviljes në “Olimpico” përballë Lacios vendase në ndeshjen e parë të këtij raundi në Ligën e Europës. Bardhekaltrit nuk arritën të evitonin humbjen dhe tashmë do e kenë tepër të vështirë në Andaluzi, aq…

1500 ultras rusë në “Olimpico”, Roma në gatishmëri

Roma pret sonte në mbrëmje CSKA e Moskës në një ndeshje tepër të rëndësishme për kualifikimin për më tej. Rusët kryesojnë grupin pas dy ndeshjeve të para me katër pikë, një më shumë se Roma dhe Reali i Madridit. Ekipi rus do të ndiqet në…