Browsing Tag

Odoi

Bajerni i fiksuar pas anglezit, drejtori e thotë troç

Drejtori sportiv i Bajernit të Mynihut, Hasan Salihamixhiç, ka diskutuar mbi planet e merkatos së ekipit bavarez në në intervistë për “SportBild”.  Drejtuesi boshnjak ka konfirmuar se interesi i Bajernit për talentin anglez Kalum…

Odoi dhe portieri i ri, Hënes zbulon prapaskenat e merkatos

Dëmtimi i rëndë i talentit të Çelsit, Kalum Hudson-Odoi nuk ka zbehur aspak interesin e drejtuesve të Bajernit të Mynihut. Kampionët e Gjermanisë bënë çmos për ta blerë kartonin e sulmuesit 18-vjeçar gjatë merkatos dimërore, por Çelsi…

Sarri i bindur: Hudson-Odoi te Çelsi dhe sezonin tjetër!

Hudson-Odoi është talenti më i përfolur gjatë këtij sezoni, pasi me paraqitjet e tij, ia ka vështirësuar jo pak punën trajnerit Sarri, i cili nuk duket ende gati për t’i besuar një fanellë titullari. Për këtë çështje, Sarri foli pa doreza…