Browsing Tag

Nika

Në Laç guxojnë, Nika: Europën ose Kupën

Në krahasim me një vit më parë, Laçi ka bërë gjithçka ndryshe dhe është organizuar shumë më shpejt, duke kompletuar skuadrën në çdo repart. Me një skuadër cilësore dhe një trajner si Stavri Nica, në Laç ëndërrojnë të kthehen në nivelet…

Ansi Nika zyrtarizon largimin nga Laçi

Kontrata i kishte përfunduar që muajin e shkuar, por sot Ansi Nika ka folur vetë në lidhje me të ardhmen e tij. Mesfushori shkodran ka postuar në Facebook një mesazh lamtumire për Laçin dhe tifozët. “Faleminderit KF Laçi! Faleminderit…

Morina e Nika, sinjale nga Kosova

Liria kërkon sulmuesin që mbylli sezonin me Kamzën, ndërsa Prishtina ka kontaktuar mesfushorin shkodran. Priten edhe lëvizje të tjera drejt Superligës Mario Morina shënoi 10 gola vjet me Kamzën, por është larguar nga aty dhe pritet të…

Ansi Nika, mes ofertave dhe Laçit

Vladimir Prenga Ansi Nika ishte një ndër futbollistët që u afrua në merkaton e janarit te Laçi dhe nënshkroi për gjashtë muaj, çka do të thotë që kontrata e tij ka përfunduar dhe tashmë është lojtar i lirë. Për shkodranin ka pasur…